• Ново
Оригиналниот Енкодер EQN 1325.020-2048
zoom_in

Оригиналниот Енкодер EQN 1325.020-2048

DEN 18192.00

Износ
check Во продавницата.


Т Електрони Technology Co.,LTD е професионална екран на допир панел, LCD панел, УХМР, PLC , Серво Мотор снабдувачот во медицински и индустриски контрола поле. Нашите производи се широко се користи за медицински и индустриска опрема, истражувањето покажува, машини, опрема, индустриска контрола, човек-машина, индустриска автоматизација, интегрирани работна станица, Киоск, ПОС, ЦПУ итн. Ние, исто така може да се произведе на барање на екранот на допир и контролор и имаме голем број на LCD панелот, УХМР, ЕЛ панел и некои тешко ги најдете производите во нашите акции. Ние сме wholesales и производителот во оваа област.
Имаме фабрика да се направи на сите видови на екран на допир панел кој вашето барање. Нашите MOQ може да се прифатат мал квалитет и за кратко време да delievery. И ние добар инженер тим за поддршка на нашите клиенти се поправат технологија проблем секогаш.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Времето за испорака е приближно :
Сад / Велика Британија / Австралија 7-14 дена.
Канада 7-25 работни дена.
Франција / Шпанија / Германија може да потрае 7-20 дена.
Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена.
Италија / Бразил / Јужна Америка може да потрае до 30-50 работни дена.
Предаден од страна на DHL Express (Треба 3-6 работни дена да пристигне)
Се врати и повратни информации
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.

Број На Модел На:
EQN 1325.020-2048
Бренд Име:
ENEELC
Тип На Мотор:
енкодер

Им се допаѓа и на купувачите..