• Ново
Вретено домување одговараат за CFX8/CF800-2 дел Број 0800-0111A0/0800-0111B0
zoom_in

Вретено домување одговараат за CFX8/CF800-2 дел Број 0800-0111A0/0800-0111B0

DEN 1824.00

Износ
check Во продавницата.


Зафатнина (ml):
500
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Име На Модел:
CFX8/CF800-2
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ЕЕЗ
Бренд Име:
Fengmoto
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
CFX8/CF800-2
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Материјал Тип:
Метал
Објектот Должина:
25cm
Тип На Објект:
Мотори
Име На Модел:
CFX8/CF800-2

Им се допаѓа и на купувачите..