• Продажбата
  • Ново
Големо на Нова Злато Obsidian Камен Монистра 6-12 MM DIY Хривнија Ѓердан Природен Камен Монистра За Накит Одлуки Влакно 15 Инчи
zoom_in

Големо на Нова Злато Obsidian Камен Монистра 6-12 MM DIY Хривнија Ѓердан Природен Камен Монистра За Накит Одлуки Влакно 15 Инчи

DEN 122.00 184.80

Износ
check Во продавницата.


Големо на Нова Злато Obsidian Камен Монистра 6-12 MM DIY Хривнија Ѓердан Природен Камен Монистра За Накит Одлуки Влакно 15 Инчи Dimensioni (Diametro ди ogni перла) : 6 MM 8 MM 10 MM 12 MMFor la Vostra Scelta Lunghezza : 15 pollici/влакно Numero : 6 ММ : approssimativamente 60 монистра/влакно 8 MM : approssimativamente 45 монистра/влакно 10 ММ : approssimativamente 35 монистра/влакно 12 MM : approssimativamente 30 монистра/влакно 1. стоките ќе бидат испорачани по пошта, се препорачува воздух alberino кина слободно ако износот на повеќе од $7.сад може да испрати пакет 2. ако вашата нарачка износот на помалку од $7, стоките ќе бидат испратени од страна на обичните alberino кина мал пакет послободно. 3. ако вашата нарачка износ на повеќе од $150, транспорт express. 4. повеќе количество нареди, највисокиот попуст ќе добиете. 5. природата камен бисери на боја или ленти, а можеби и не е точно, како на сликата, ве молиме да се разбере 6. големината на монистра може да има некоја грешка од 0,5 мм-1mm
за транспорт mail транспорт на воздухот alberino на кина во азија, сад, европа, обично 10 до 25 дена, од други земји треба да се земе 20 - 60 дена. ако имате итна потреба на стоката, ве молиме изберете dhl / федекс / ups / тнт / ems, обично трае од три до седум дена, ems треба да се земе 5 - 15 дена. за исплата на нашата посветеност е претпочитаниот метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања со виза кредитна картичка, t / t, western union, money gram и др. кога ќе добиете известување за плаќање за цел, ние ќе ја организира shippment. секако, ве молиме да ја потврдите нарачката кога ќе добијат статии во добра состојба, затоа што кога ќе се направи ред, твоите пари се префрлени во определба, а не на нашите клиенти.

Објектот Дијаметар:
6mm 60pcs beads, 8mm 45pcs beads, 10mm 35pcs beads, 12mm 30pcs beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SYSRXLR
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
природен камен монистра
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
10-80g
Надворешниот Дијаметар :
6 8 10 12 mm
должина на влакно:
за 36-40 cm
дупка:
околу 1mm
Употреба:
за изработка на накит
Повод:
diy хривнија ѓердан

Им се допаѓа и на купувачите..