• Продажбата
  • Ново
Нетранспарентно Бои Стакло Семе Мониста, Тркалезна Дупка, Коцка, Мешана Боја, 3~7x3x3mm, Дупка: 0.5 mm; за 400pcs/кутија
zoom_in

Нетранспарентно Бои Стакло Семе Мониста, Тркалезна Дупка, Коцка, Мешана Боја, 3~7x3x3mm, Дупка: 0.5 mm; за 400pcs/кутија

DEN 207.00 258.72

Износ
check Во продавницата.


Нетранспарентно Бои Стакло Семе Мониста, Тркалезна Дупка, Коцка, Аквамарин
Големина : околу 3мм широк, 3~7mm долго, дебелина 3мм, Дупка : 0.5 mm; за 400pcs/кутија.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
3mm
Објектот Тежина:
80g
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
СЕМЕ-JP0002-A03
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
коцка

Им се допаѓа и на купувачите..