• Продажбата
  • Ново
Природни Индискиот agat камен оникс 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm круг лабава монистра домот, жените мода накит diy наоди 15 инчен B110
zoom_in

Природни Индискиот agat камен оникс 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm круг лабава монистра домот, жените мода накит diy наоди 15 инчен B110

DEN 122.00 143.52

Износ
check Во продавницата.

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Тиркизна,Malachite,Lapis lazuli,Rhodocrosite,Јастреб око,Тигар'eyes,Moonstone,Sunstone,Kyanite,Chrysoprase,Pikn Опал,Сина Калцедон,Сина Чипка Ахат,Pyrite,Bronzite,Рубин Zoist,Carnelian,Црна Ахат/оникс,Црвениот Џаспер,Аметист, Bloodsont,Индиски ахат,Зелена aventurine,Dalmation од јаспис,се Зголеми Кварц,Fluorite,Unakite,Amazonite,Rhodonite,Голдстоун,Снегулка Obsidian,Луди Чипка Ахат,Labrodorite,Океан од јаспис,Leopardskin од јаспис,Sodalite,Слика од јаспис,Mookiate,Нови Жад,Smoky Кварц,Кристално/Заоблачено Кварц,Labradorite,сосема повеќе од 150 видови на природен камен џаспер и ахат,Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Природни Индискиот agat камен оникс 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm круг лабава монистра домот, жените мода накит diy наоди 15 инчен B110 Клиенти Известување ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.

Објектот Дијаметар:
4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B110
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Тежина:
about 15-50g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
4mm 6mm 8mm 10mm 12mm
боја:
multicolor
Материјал:
Ахат

Им се допаѓа и на купувачите..