• Продажбата
  • Ново
500g Накит DIY Монистра Мешани Дрво Монистра, Мешани Форми, Обоена, Мешана Боја, 13~22x13~19x4~6mm, Дупка: 2~8мм
zoom_in

500g Накит DIY Монистра Мешани Дрво Монистра, Мешани Форми, Обоена, Мешана Боја, 13~22x13~19x4~6mm, Дупка: 2~8мм

DEN 672.00 959.52

Износ
check Во продавницата.


Мешани Дрво Монистра, Мешани Форми, Обоена, Мешана Боја
Големина : околу 13~19mm wdie, 13~22mm долго, 4~6mm дебели, дупка : 2~8мм.
Питу елеганција во секое влакно на лесни дрво монистра, богата боја и текстура. Комбинација со други дрво монистра или да се меша со образован слатководни бисери и скапоцен камен монистра за око-фаќање на контраст. Бидејќи дрво е природен материјал, боја и големина ќе се разликуваат.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Објектот Тежина:
575g
Број На Модел На:
ДРВО-X0001
Материјал:
Дрво
Надворешниот Дијаметар:
19mm
Објектот Форма:
мешана форма

Им се допаѓа и на купувачите..