• Продажбата
  • Ново
дрво монистра природни еко-пријателски дрвени бебе teething teether монистра органски 50pcs 18-20mm монистра за накит правење бебе играчки DIY
zoom_in

дрво монистра природни еко-пријателски дрвени бебе teething teether монистра органски 50pcs 18-20mm монистра за накит правење бебе играчки DIY

DEN 273.00 287.52

Износ
check Во продавницата.


======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======
Опис На Производот
Состојба 100% Нов Материјал Дрво Големина 18-20mm Боја Природно дрво Количество 50 PCs Дел Не. dingyi Забелешка
Напомена : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
ПРЕВОЗОТ
1.
Цел>=$30, со следење на број и Меѓународниот превозот информации
Цел
2.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, или Epacket (САД)
Со следење на број и Меѓународниот превозот информации
3.цел >=$150,бесплатен превозот од EMS ,DHL ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа)
Можете да го контактирате мене за повеќе informationa
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-5 дена www.dhl.com UPS-от За 3-5 дена www.ups.com EMS Околу 5-7 дена www.ems.com Кина Пост Air About 15-25 дена www.intmail.183.com HKPOST Околу 15-20 дена www.hongkongpost.com
Пријателски Потсетување : Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.Сервис и политика на Враќање
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,ќе даде одговор побрзо.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Број На Модел На:
18-20mm
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал:
Дрво
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
18-20mm
боја:
Природно Дрво

Им се допаѓа и на купувачите..