• Продажбата
  • Ново
Рачно изработени Сребрена Фолија Стаклени Монистра, Круг, Мешана Боја, 10мм, Дупка: 1~2mm
zoom_in

Рачно изработени Сребрена Фолија Стаклени Монистра, Круг, Мешана Боја, 10мм, Дупка: 1~2mm

DEN 498.00 664.32

Износ
check Во продавницата.


Рачно Изработени Сребрена Фолија Стаклени Монистра, Круг, Мешана Боја
Големина : за 10мм во дијаметар, дупка : 1~2mm.

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
ФОЛИЈА-R054-10мм-M
Објектот Тежина:
294 g
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
мешана боја
Употреба:
Монистра
Дупка Стил:
Drilled
единица:
200pcs
Материјал:
Сребрена фолија

Им се допаѓа и на купувачите..