• Продажбата
  • Ново
Различни големина 3Strands/Многу,Молитва Мала Кафена Тибетската Onxy Стариот 3 Око Dzi Овална Ориз Форма Бисери на Големо,DIY Изработка на Накит
zoom_in

Различни големина 3Strands/Многу,Молитва Мала Кафена Тибетската Onxy Стариот 3 Око Dzi Овална Ориз Форма Бисери на Големо,DIY Изработка на Накит

DEN 701.00 762.24

Износ
check Во продавницата.

Материјал : Dzi Ахат Облик : Ориз Боја : Кафена Големина : 8x12mm 10x14mm 12x16mm
Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за вас
Пакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во transitm, кога го достигне секој клиенти'hand.
Шопинг - Предмети се испраќаат во рок од 1-5 работни дена по вашата исплата да биде потврдена. - За бесплатен превозот предмети, ние ќе го користи хонг конг или Кина Пост Воздух Mail to you : the item(s) 2kgs
- Секоја парцела ќе биде имаат следење на број на вашата следење.
- Точка(s) обично трае 10-30 ден е да се пристигне во повеќето земји. За некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради помала авиокомпанија и инспекција од страна на царината.
- Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPS-от , кој обично трае 3-5 ден е да се дојде, но мора да се плаќаат дополнителни $ 20 .
- Доколку имате било какви посебни requiremant, не двоумете се да не контактирате !
Плаќање
- Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
- Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др.

Објектот Дијаметар:
8x12mm, 10x14mm, 12x16mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Овална Форма
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
ZH063
Бренд Име:
srbstsq
Објектот Тежина:
180g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
Тибетската Dzi Ахат
Обликот:
Ориз
Големина:
8x12mm 10x14mm 12x16mm
боја:
Браун
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
8x12mm-12x16mm
Должина:
Approx15.5inches/Strand

Им се допаѓа и на купувачите..