• Продажбата
  • Ново
Рачно изработени Millefiori Стакло Круг Мушка Насоки, Мешана Боја, 8mm, Дупка: 1mm; за 52pcs/влакно, 16
zoom_in

Рачно изработени Millefiori Стакло Круг Мушка Насоки, Мешана Боја, 8mm, Дупка: 1mm; за 52pcs/влакно, 16

DEN 548.00 731.04

Износ
check Во продавницата.


Рачно Изработени Millefiori Стакло Круг Мушка Насоки, Мешана Боја
Големина : за 8мм во дијаметар, дупка : 1mm; за 52pcs/влакно, 16".

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
СВЕТИЛКА-J038-8мм-M
Објектот Тежина:
193 g
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
мешана боја
Употреба:
Монистра
Дупка Стил:
Drilled
единица:
5Strands
Материјал:
Millefiori Lampwork

Им се допаѓа и на купувачите..