• Ново
DIY Портокал Spacer Монистра 8x10mm Монета Форма Монистра Полу-Скапоцени камења за Накит Одлуки Нараквици Наоди трговија на Големо DXZS036
zoom_in

DIY Портокал Spacer Монистра 8x10mm Монета Форма Монистра Полу-Скапоцени камења за Накит Одлуки Нараквици Наоди трговија на Големо DXZS036

DEN 168.00

Износ
check Во продавницата.


DIY Портокал Spacer Монистра 8x10mm Монета Форма Монистра Полу-Скапоцени камења за
Накит Одлуки Нараквици Наоди трговија на Големо DXZS036

Се продава од парче
Количина : 20 парче
1. Да се чува далеку од вода, пот и парфем, однесете го исклучите кога се искапеш или да оди во кревет.
2. Ако вие не го носите, можете да го поставите во запечатен торба, забави на оксидација стапка.
Пакување Природен Камен Мушка : Opp Печат Кеси + Воздух Балон Kraft Хартиена Кеса
1. Предмети ќе биде предаден по плаќање ДОБИ.
2. Ве молиме проверете ја вашата receieve АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
3. Нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-45 РАБОТНИ ДЕНА по испратена.
1. Да се чува далеку од вода, пот и парфем, однесете го исклучите кога се искапеш или да оди во кревет.
2. Ако вие не го носите, можете да го поставите во запечатен торба, забави на оксидација стапка.

Објектот Дијаметар:
8x10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
DXZS036
Бренд Име:
SHINYGEM
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
0.2g
камен тип:
Полу-скапоцени камења
Камен Мушка Боја:
како Слика
Камен Мушка Создавање Метод :
Рака Работа Fettle Shagging
Камен Мушка Одговара за:
DIY Накит,Секојдневниот Живот;Канцеларија на Време, Датум; - Годишнината;Партија;Подарок
Камен Мушка Is_customized:
Yes
Камен Мушка Бродови Од:
Кина
Објектот Форма:
Други

Им се допаѓа и на купувачите..