• Продажбата
  • Ново
50PCS 5х5~10x10mm Перница Форма Маслинесто Зелена боја AAAAA Лабава Кубни Циркони камен Брилијантен Намали CZ Камен За Накит DIY
zoom_in

50PCS 5х5~10x10mm Перница Форма Маслинесто Зелена боја AAAAA Лабава Кубни Циркони камен Брилијантен Намали CZ Камен За Накит DIY

DEN 294.00 326.40

Износ
check Во продавницата.


Објектот Дијаметар:
5x5mm 50pcs, 6x6mm 50pcs, 7x7mm 50pcs, 8x8mm 50pcs, 9x9mm 50pcs, 10x10mm 50pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Објектот Тежина:
30g
Број На Модел На:
CS12
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
RUIXUNGEM
Објектот Форма:
Перница
Материјал:
Кубен Циркони Скапоцен Камен
министерството за здравство е скала:
8.5
Во Продавница Големина:
5х5~10x10mm
MOQ:
1pc
Важат за:
накит,види,прстен,нараквици
ОЕМ:
За Сите Облик е ок

Им се допаѓа и на купувачите..