• Ново
20pcs/многу 6/8/10/12mm Пурпурна Amethysts Монистра Природен Камен Круг Лабава Монистра Cabochon Камео Одговара Приврзоци Bsase Послужавник За Накит
zoom_in

20pcs/многу 6/8/10/12mm Пурпурна Amethysts Монистра Природен Камен Круг Лабава Монистра Cabochon Камео Одговара Приврзоци Bsase Послужавник За Накит

DEN 204.00

Износ
check Во продавницата.


20pcs/многу 6/8/10/12mm Пурпурна Amethysts Монистра Природен Камен Круг Лабава Монистра Cabochon Камео Одговара Приврзоци Bsase Послужавник За Накит
1)Материјал : Стакло+Кристално
2)Големина : 6 8 10 12mm
3)Бои : како на сликата
4)Пакување : 20pcs/многу
5)Тежина : Околу 50g/многу
6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
F3100 F3096 F3095 F3102 F3097 F3105
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
louleur
Материјал:
стакло+кристално
Големина:
6/8/10/12mm
боја:
како Слика
Количина:
20pcs/многу
Стил:
кристал монистра
Тип:
аметист Монистра, 6mm
дизајн:
cabochon монистра, 6mm
Функција:
Природата Опал Монистра
useage:
cabochon монистра 12mm
Монистра Тип:
природен камен монистра за изработка на накит

Им се допаѓа и на купувачите..