• Продажбата
  • Ново
50PCS 2x2~10x10mm Перница Форма Зелена боја AAAAA Лабава Кубни Циркони камен Брилијантен Намали CZ Камен За Накит DIY
zoom_in

50PCS 2x2~10x10mm Перница Форма Зелена боја AAAAA Лабава Кубни Циркони камен Брилијантен Намали CZ Камен За Накит DIY

DEN 1382.00 1536.00

Износ
check Во продавницата.


Објектот Дијаметар:
5x5mm 50pcs, 6x6mm 50pcs, 7x7mm 30pcs, 8x8mm 30pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CS18
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Објектот Тежина:
30g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
RUIXUNGEM
Објектот Форма:
Перница
Материјал:
Кубен Циркони Скапоцен Камен
министерството за здравство е скала:
8.5
Во Продавница Големина:
2x2~10x10mm
MOQ:
1pc
Важат за:
накит,види,прстен,нараквици
ОЕМ:
За Сите Облик е ок

Им се допаѓа и на купувачите..