• Продажбата
  • Ново
20pcs/многу 6/8/10/12/18/20/25мм Розова Природни Кристал Кварцен Камен Cabochons Монистра Круг Рамен Монистра одговара DIY Накит Наоди
zoom_in

20pcs/многу 6/8/10/12/18/20/25мм Розова Природни Кристал Кварцен Камен Cabochons Монистра Круг Рамен Монистра одговара DIY Накит Наоди

DEN 203.00 282.24

Износ
check Во продавницата.


20pcs/многу 6/8/10/12/18/20/25мм Розова Природни Кристал Кварцен Камен Cabochons Монистра Круг Рамен Монистра одговара DIY Накит Наоди
1)Материјал : Стакло+Кристално
2)Големина : 6 8 10 12 14 16 18 20mm
3)Бои : розова
4)Пакување : 20pcs/многу
5)Тежина : Околу 59.3 g/влакно
6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 25mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
F3105
Бренд Име:
louleur
Материјал:
стакло+кристално
Големина:
6/8/10/12/16/18/20/25мм
боја:
Пинк
Количина:
20pcs/многу
Стил:
кристал монистра
Тип:
Кристал Кварцен Камен Монистра
дизајн:
природен камен монистра
Функција:
Пинк Cabochons Мушка
useage:
кристал монистра накит
Монистра Тип:
природен камен монистра за изработка на накит

Им се допаѓа и на купувачите..