• Продажбата
  • Ново
ПРОДАЖБА 5*9mm Капка природни Црвени Висок Квалитет Корални монистра влакно 15-los548 трговија на Големо/мало за Слободен брод
zoom_in

ПРОДАЖБА 5*9mm Капка природни Црвени Висок Квалитет Корални монистра влакно 15-los548 трговија на Големо/мало за Слободен брод

DEN 214.00 345.60

Износ
check Во продавницата.


Добредојдовте на нашата продавница ПРОДАЖБА 5*9mm Капка Црвено Висок Квалитет на природен Корални монистра влакно 15"-los548 Опис : Работи :
ПРОДАЖБА 5*9mm Капка Црвено Висок Квалитет на природен Корални монистра влакно 15"-los548 Материјал/тежина : Корални / за 50g големина : На зрнца со Дијаметар од околу 5mm,монистра должина 9 mm, Облик/Боја :
Капка / Црвена Износ : Еден обид за 1 X string Супер 15" S/N : los548 Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
ОСИГУРУВАЊЕ
За осигурување е важно.Доколку ставката што сте ја купиле изгубени во текот на сообраќај,ние ќе repost еден раздавам со превозот надомест или наплата тоа го вклучува превозот надомест.
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Бренд Име:
qingmos
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
los548
Објектот Тежина:
10g
Надворешниот Дијаметар:
5mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
colro:
Црвена
Големина:
5*9mm
Обликот:
Пад
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
5*9mm

Им се допаѓа и на купувачите..