• Продажбата
  • Ново
WOSTU Нови Автентични 925 Фунта Сребрена рака на Рака Срца Шарм Монистра ги Собере Оригиналните WST Хривнија DIY Накит за Жените
zoom_in

WOSTU Нови Автентични 925 Фунта Сребрена рака на Рака Срца Шарм Монистра ги Собере Оригиналните WST Хривнија DIY Накит за Жените

DEN 432.00 479.52

Износ
check Во продавницата.


Име : WOSTU Нови Автентични 925 Фунта Сребрена рака на Рака Срца Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија DIY Накит за Жените Додатоци Материјал : 100% 925 Фунта Сребро , Ако не , 10 Пати Наплата !!

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Број На Модел На:
CC125
Метали Тип:
925 Sterling silver
Бренд Име:
WOSTU
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
-
Материјал:
925 Sterling silver
Ветување:
100% 925 Фунта Сребро ,Ако не , 100% враќање
Подарок за:
Мајка, Сопруга, Девојка, Ќерка, Си

Им се допаѓа и на купувачите..