• Продажбата
  • Ново
50PCS 3x4~10x12mm Круша Форма Брилијантен Намали AAAAA Темно Сина Боја Лабава Кубни Циркони Камења CZ Камен За Накит Diy
zoom_in

50PCS 3x4~10x12mm Круша Форма Брилијантен Намали AAAAA Темно Сина Боја Лабава Кубни Циркони Камења CZ Камен За Накит Diy

DEN 644.00 715.20

Износ
check Во продавницата.


Објектот Дијаметар:
3x4mm 50pcs, 3x5mm 50pcs, 4x6mm 50pcs, 5x7mm 50pcs, 6x8mm 50pcs, 7x9mm 30pcs, 8x10mm 30pcs, 8x12mm 30pcs, 9x11mm 30pcs, 10x12mm 30pcs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Број На Модел На:
PS15
Објектот Тежина:
30g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Форма:
Круша Форма
Бренд Име:
RUIXUNGEM
Материјал:
Кубен Циркони Скапоцен Камен
министерството за здравство е скала:
8.5
Во Продавница Големина:
2x3~13x18mm
MOQ:
1pc
Важат за:
накит,види,прстен,нараквици
ОЕМ:
За Сите Облик е ок

Им се допаѓа и на купувачите..