• Ново
100~1000X Дигитални SK6812 5050SMD RGBW RGBWW RGBCW индивидуална контрола на LED чип со 10мм алуминиум PCB бесплатен превозот
zoom_in

100~1000X Дигитални SK6812 5050SMD RGBW RGBWW RGBCW индивидуална контрола на LED чип со 10мм алуминиум PCB бесплатен превозот

DEN 1104.00

Износ
check Во продавницата.

IC тип : SK6812 LED type : 5050 RGBW ДОВЕДЕ Напон : 5 V Вати : 0.3 W Струја : 20ma по боја, 60m A вкупно во полна brigtness Боја : RGBW Боја температура : Топло бела (светска војна 2700-3000 K ) / Кул бело (Г.С. 6000-6500 K ) Димензија : 10мм*3мм агол на Гледање : 120 степен животниот век : 50000 часа

Емитуваат Боја:
RGB ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА 100PCS, RGB ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА 500PCS, RGB ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА 1000PCS, RGB Г.С. 100PCS, RGB Г.С. 500PCS, RGB Г.С. 1000PCS
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
I
Бренд Име:
senvodo

Им се допаѓа и на купувачите..