• Продажбата
  • Ново
12V LED извор на светлина 2W бела светлина, 60x15mm за кочан LED модул извор на светлина
zoom_in

12V LED извор на светлина 2W бела светлина, 60x15mm за кочан LED модул извор на светлина

DEN 440.00 440.16

Износ
check Во продавницата.


Не заборавајте да додадете на радијатор.
Име на производ : ЛЕР долг КОЧАН извор на светлина
1 : бои : бела
2 : Тајван чип
3 : спецификации : 60x15 mm
4 : работен напон : 12 V
5 : моќност : 2 W
Главната користи за : светилки drl, светилка извор на светлина, нивниот DIY светилка за осветлување, отворено осветлување извор на светлина реклама светилка, маса светилка и така натаму

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Зелена, Топло бела
Wattage:
2W
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
12V - 60x15mm

Им се допаѓа и на купувачите..