• Продажбата
  • Ново
3W широк спектар 400nm~840nm led расте светла со 6-10x3W led драјвер за растенијата
zoom_in

3W широк спектар 400nm~840nm led расте светла со 6-10x3W led драјвер за растенијата

DEN 128.00 134.40

Износ
check Во продавницата.


Спецификации :
led драјвер :
Работна температура : -20-80 Сте
Влезен Напон : AC85 V ~ 265 V 50 / 60 HZ
Излезен Напон : DC18 V ~ 36 V
Излезна Струја : 600m A
ТЦ : 75 степен (MAX)
ТА : 50 степен (MAX)
Големина на : (L) 47mm * (W) 20mm * (H) 15mm
Употреба : се Користи за 6 ~ 10pcs 3 W LED Светло
3 W LED :
Моќност : 3 W
Напон : 3.2-3.6 V
Актуелни : 700m A
Боја : цел спектар
Бранова должина : 380nm~840nm
Чип Бренд : Bridgelux
Животниот век : 50000h животен век
Гаранција : 3 години
осветлување агол : 120~140 степен

Емитуваат Боја:
10PCS 3W Чип, 1PCS Возачот, 1PCS Driver10PCS Led
Wattage:
3W
Тип На Објект:
Топката

Им се допаѓа и на купувачите..