• Продажбата
  • Ново
10Sets КОЧАН LED Расте Чип+Леќа Рефлектор 50W 30W 20W 220V Ладно Топло Бела широк Спектар За ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина DIY Надворешна светлина
zoom_in

10Sets КОЧАН LED Расте Чип+Леќа Рефлектор 50W 30W 20W 220V Ладно Топло Бела широк Спектар За ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина DIY Надворешна светлина

DEN 1607.00 1785.60

Износ
check Во продавницата.

Минг&Бен 1set КОЧАН LED Расте Чип+Леќа Рефлектор 50 W 30 W 20 W 220 V 230 V За ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина DIY Отворено светло Треба Heatsink за Ладење
-
КОЧАН LED Чипови Бренд Име : HOTRED Предмет Тип : КОЧАН LED Раст Монистра Стил : Модерна Напон : 220 V Сертификација : CE,Ro HS Заштита Ниво : IP65 Тело Материјал : Алуминиум Извор на Енергија : AC Повод : Отворено градина;;растенијата;;обработливо земјиште Заврши : Бранеа Никел Извор на Светлина : LED чипови База Тип : Wedg Број на Моделот : MB-IC-GL-КОЧАН LED Чип Режим : Висока Моќност КОЧАН Чип Повод : Отворено градина;;растенијата;;почва Погодна За : DIY LED Floodlight Напон : 220 V 230 V 240 V Вати : 20 W 30 W 50 W Боја температура : цел Спектар 380-780nm
LED Леќа (Вклучуваат : PC леќа+Рефлектор+Силиконски Прстен) Предмет Тип : Lampshades Стил : Модерна Тело Материјал : PC,Алуминиум Гаранција : 1 Година Карактеристики : LED Објектив За Потоп Светлината Тежина : 65 g Број на Моделот : MB LED Леќа-XM Големина : 128*66mm
Внимание : Тоа мора да треба heatsink алуминиум за ладење, не таа светлина без heatsink алуминиум.
-
Внимание ве молиме :
ние ќе испрати светилка со силна пакет, но понекогаш тоа ќе има некаков проблем,
ако тоа се оштетени кога превозот,ве молиме да се преземат чекори од следниве :
1.Пратете ни порака и кажете ни што не е во ред со светилка.
2.Исто така, прикачување на фотографии или можеби ни испрати видео на тест.
Од два чекори, ние ќе се реши probelm за вас.
Ве молиме не го направи кога светилка беше оштетен :
1.Отворен спор
2.Ни даде негативен фидбек.

Забелешка : Секој led потребите на heatsink ладење.

Емитуваат Боја:
20W 220V Додадете леќа, 30W 220V Додадете леќа, 50W 220V Додадете леќа
Wattage:
Cold White, Warm White, Full Spectrum
Тип На Објект:
Топката
тековната:
нема потреба возачот
Напон:
240V
сертификација:
CE
Број На Модел На:
КОЧАН LED расте чип+Леќа
Тип На Објект:
Топката
тековната:
Без Возач
Напон:
220V;;230V;;240V
сертификација:
CE
Име:
HotRed
LED Чип Модел:
КОЧАН LED Чип за расте светлина
Повод:
Отворено градина;;растенијата;;обработливо земјиште
Wattage:
20W 30W 50W
Функција:
Нема Возачот;;Smart IC;;Лесно да се DIY
Леќа Материјал:
транспарентен акрилик

Им се допаѓа и на купувачите..