• Продажбата
  • Ново
20pcs Висока Моќност 3w 5w Ултра Виолетова УВ 365-370nm / 395nm 420nm Светилка мушка Emitter
zoom_in

20pcs Висока Моќност 3w 5w Ултра Виолетова УВ 365-370nm / 395nm 420nm Светилка мушка Emitter

DEN 497.00 523.68

Износ
check Во продавницата.


Карактеристики :
Во одлична состојба
Долготрајни (над 100000hours)
Ниска Потрошувачка На Енергија
I. C. Компатибилен
Интензивно Светла
Спецификации :
Емитуваат Боја : Ултра Виолетова
Бранова Должина : 365-370nm /395-400 NM/415-420 NM
Леќа Тип : Вода Јасна
LED Чип : 1w 1 чипови / 3 W 2 чипови / 5 W 4 чипови
DC Напред Напон : Типичен : 1chips - 3.2-3.6 V @3 W
4chips - 6.5-7.5 V @5 W
DC Напред Тековната : 700m A за 3 W и 5 W
Агол На Гледање : 140°
>>>Превозот : ◊ Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. ◊ Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
◊ Ако ви требаат повеќе брза испорака,апели изберете Експрес Испорака.
>>>Плаќање : ◊ да ја прифатиме alipay тука. ◊ Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. >>>Гаранција и Гаранција : ◊ 12 месеци Гаранција. Купи со доверба! ◊ Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. ◊ Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. ◊ Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. >>>Други Политики : ◊ Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Емитуваат Боја:
365 375nm, 395 400nm, 415 420nm
Wattage:
3W, 5W
Број На Модел На:
3w/5w
Бренд Име:
TiaoChongYi
Тип На Објект:
Топката

Им се допаѓа и на купувачите..