• Продажбата
  • Ново
Corzzet Црна СТП Кожа Steampunk Маска Долг Нос Чума Лекар Cosplay Готски Steampunk Retor Рок ноќта на Вештерките Маска
zoom_in

Corzzet Црна СТП Кожа Steampunk Маска Долг Нос Чума Лекар Cosplay Готски Steampunk Retor Рок ноќта на Вештерките Маска

DEN 2351.00 3984.00

Износ
check Во продавницата.


Бренд : Corzzet
Материјал : Кожа СТП
Боја : Црна
Sku : FMKQ002
Употреба : Секси Готски Костим .Steampunk Accessoriess.Clubwear Cospaly
Големина : Маска Должина На 29 CM(Не Вклучувајќи го Задниот Појас) Маската И Назад Појас Може Да Биде До 51 CM Висина : 24 CM Маска Најголемата Ширина На Двете Страни Во 20 CM Хоризонтална Појас Може да Се Прилагоди До 50 CM Вертикална Со Најдолг Во 27 CM Основните Според Возрасните, Кој го Постави ~ Општите Човекови Главата Може да Се Носи

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
костимот
Тип На Објект:
Маски
Материјал:
Синтетички Кожа
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Црна
Големина:
Length 29cm Width 25cm
Пол:
Унисекс
Употреба:
Cospaly Ноќта На Вештерките Готски Steampunk Додатоци
Serivice:
Трговија на големо / Мало / OEM / ODM / Капка-превозот
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Карактер:
Животно Тематските Носии

Им се допаѓа и на купувачите..