• Ново
(KM1837)рачно изработени Симпатична Женски/Девојка Смола Половина Глава Елф Уво Маска Cosplay Јапонски Аниме Улога Kigurumi Маска Crossdresser Кукла
zoom_in

(KM1837)рачно изработени Симпатична Женски/Девојка Смола Половина Глава Елф Уво Маска Cosplay Јапонски Аниме Улога Kigurumi Маска Crossdresser Кукла

DEN 13872.00

Износ
check Во продавницата.


Опис :
Рачно Изработени Женски/Девојка Смола Половина Глава Crossdress Маска Cosplay Јапонски Аниме Улога Kigurumi Маска Crossdresser Кукла
Оваа Kigurumi маска е чиста рачно изработени со супер квалитет Смола и деликатна изработка. Тоа е половина глава, перика не е вклучена. Обработка на време за 2 месеци. Ние не прифаќаме откажете цел во текот на обработка на време.
Ние да изберете било кој тип на маска во зависност од вашите барања и слики. Plz се чувствуваат слободни да контакт.
За Обработка на време : Нашите маски се сите рачно изработени по нашите клиенти ставен на ред, тоа ќе потрае околу 1-2 месеци да се направи. Па ние не прифаќаме раш цел. И ние не прифаќаме откажете нарачката во текот на обработка на време. Ви благодариме за вашето разбирање.
Наплата/Размена : 100% Пари гаранција за враќање на секој објект, Реконструкција/Размена во рок од 1 недели ако незадоволство. Plz mail објектот врати во првобитната состојба, ќе добиете вашите пари назад. Превозот надомест е обвинет од страна шпедиција, па јас може само враќање на производот пари. Ви благодариме! За повратни информации : повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.

Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Маски
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
Аниме
Материјал:
Смола

Им се допаѓа и на купувачите..