• Продажбата
  • Ново
DIY песок табела модел материјал/модел на мебел бања кабинет технологија модел делови/DIY играчка додатоци
zoom_in

DIY песок табела модел материјал/модел на мебел бања кабинет технологија модел делови/DIY играчка додатоци

DEN 104.00 115.20

Износ
check Во продавницата.

прирачник за мерење може да се 1-2mm грешки За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со информации за песната.јас само што обезбеди лево кина информации. ако ви требаат информации за песната,ве молиме љубезно одберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот. повеќе делови и играчки,ве молиме vist мојата продавница :

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
yuanmbm
Тип:
Други
Материјал:
Пластични
Скала:
Други
Тема:
Модел

Им се допаѓа и на купувачите..