• Продажбата
  • Ново
Собранието Unpainted Скала 1/32 54mm Британија Светлина Пешадија Канцеларија 54mm Историска фигура на втората светска војна Смола Модел Бесплатен Превозот
zoom_in

Собранието Unpainted Скала 1/32 54mm Британија Светлина Пешадија Канцеларија 54mm Историска фигура на втората светска војна Смола Модел Бесплатен Превозот

DEN 670.00 769.44

Износ
check Во продавницата.

Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца треба да се соберат смола дел заедно и бојата со вашиот алатки Моето име е џек , ова е мојата нова продавница. Мојата продавница ќе ви понудат повеќе производи јас ќе продолжи да се одржува квалитетот беше profect и најдобра услуга ви благодариме за вашата долгорочна поддршка почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Unpainted смола колекции Треба да ги направи заедно и се наслика со себе производот фото е готовиот производ референца
вие треба да се соберат нивните сопствени бои и премази
Ве молиме да обрнете посебно внимание! ! !
Ние не се продаваат готови производи!!!!!
Сите стоки се unassembled смола делови. не се продава готови производи! ! !
Производот Сликата е на готовиот производ како референца.
Стоката се продава unassembled компоненти.
Треба да се соберат свој, боење. превоз : сте заробени стоки,берзански ситуација ќе биде предаден во рок од четири дена. ние ги користиме CAPM и E-пакет,бесплатен превозот генерално бараат 15-25days, може да бидат испратени на вашата страна .русија и бразил за 15-60 дена да пристигнат по-продажбата на услугата : имаме добра услуга по продажбата, ако имате било какви прашања ,ве молиме да комуницирам со нас ,ние ќе ги реши вашите прашања, како е можно поскоро стари клиенти можат да уживаат во попусти, ве молиме контактирајте со мене ова е добар начин за нас клиентот е бог добредојдени да комуницираат мене
.

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Тема:
Филм & TV
Тип:
најдобар квалитет
Скала:
1
Бренд Име:
КРАЛСТВО СМРТ
Материјал:
Смола
Предупредување:
не се јадат
Број На Модел На:
ВОЈНА---СМОЛА
Количината на Предмети во Собата:
еден пакет
Ризик:
Никој
Пакување:
OPP и Кутија
Потсети:
Треба да се соберат од себе
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..