• Продажбата
  • Ново
DIY 1:1 КРИС Супер V Пушка Пиштол Хартија Модел се Соберат Рака Работа 3D Загатка Игра Детска Играчка
zoom_in

DIY 1:1 КРИС Супер V Пушка Пиштол Хартија Модел се Соберат Рака Работа 3D Загатка Игра Детска Играчка

DEN 691.00 863.52

Износ
check Во продавницата.


Карактеристики : Материјал : EPS хартија
Тежина : 0.32 kg
Skale : 1 : 1
Тежина : ** * * (6 ѕвезда е макс)
Answer : ___________________________ Note : 1 што ќе примите не е готов производ, тоа треба да се намали, паста и се соберат.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !
- Ве молиме пополнете во приемник е полно име(вашето име,отецот име,презиме) во цел поради новата политика на руската обичаи
Превозот Методи :
1 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : не може да се следи и побавно.
2 Aliexpress стандард, E-Пакет, Кина Пост Регистрирани методи : може да се следи и многу побрзо .
Ние ви препорачуваме да го користите aliexpress стандардни методи, ако е можно.
ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : се направени од хартија и ќе всушност, не пука, само за да прикаже цели. Ве молиме бидете советувани, тоа може да изграден со хартија, но тоа сигурно изгледа како ВИСТИНСКИ оружје, ве молиме да не го користите други од екранот цели, како што го носат околу на јавни места.
Ние ќе се користи доволно дебели слоеви Меур филмови пакет на производи за да се обезбеди тоа нема да биде оштетен на кој начин .
Тогаш ние се справи тоа јас n два случаи :
За мала количина наредби, ние ги користиме ПП Вреќи :
За голема сума цел, ние ги користиме Кутија :
Ние имаме различни големина на кутии од 10cm да 30cm во дијаметар.
Ако вашата цел износ е голем, ние ќе го испрати со кутија, ако е тоа потребно, без дополнителни трошоци се обвинети.
Кутија за пакување метод на потребите за дополнителни трошоци за нас, ние ги користиме ПП Вреќи стандардно за да испратите мала количина на налози.

Возраст Опсег:
> 14 години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Далеку Од Оган
Тип:
3d хартија модел
Бренд Име:
Denki & Lin
Скала:
1
Број На Модел На:
MPM-098
Материјал:
Хартија
Количината на Предмети во Собата:
23
Тема:
оружје

Им се допаѓа и на купувачите..