• Продажбата
  • Ново
Вистински Природен Бамбус Заградата за Apple Види Полнење Клупа Стојат Лулка Со 3 USB порт Phone Држач За Iphone, Samsung, HTC
zoom_in

Вистински Природен Бамбус Заградата за Apple Види Полнење Клупа Стојат Лулка Со 3 USB порт Phone Држач За Iphone, Samsung, HTC

DEN 534.00 820.80

Износ
check Во продавницата.


добредојдовте на нашата продавница
Answer : ___________________________ Note : ние продажба на производи поддршка wholesales. ако сакате повеќе попуст,ве молиме контактирајте со нас. Добра Цена за цел повеќе од 10 парче.ве молиме оставете порака за нас.
Внимание За руски Пријатели : Честитки за Добивање на Богат 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи вашиот прв,средно име и презиме при донесувањето на плаќање. : ) 2. Ве молиме да го пополните Вашата Точна Адреса вклучувајќи го и Вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и Држава.Во спротивно Вашиот Пакет, Најверојатно, Ќе се Врати! 3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА, ве Молиме да се разбере. *НЕМА Мало Поле : Безбедно Спакувани во Меур Торба и Плик Слободни. Карактеристики : Посебно дизајниран за Apple Види Универзална за Сите Телефонски Тоа може да се одржи за Apple Види стабилна и пријатно гледање со агол од 45° степени,за iphone застане. Посебни исечок за полнење кабел Материјал : Бамбус дрво Спецификација : 1.100% сосема нов висок квалитет 2. Лесно да го вметнете и отстранете 3.Совршена како подароци за вашите пријатели и семејства. Пакет : 1 x стојат носителот без мало пакет

боја:
Портокал
Број На Модел На:
zj0035
Бренд Име:
YASOKO
Магнетно:
No
Материјал:
Алуминиум Легура
полнач:
No
Употреба:
Биро
Има Звучник:
No
Компатибилен Бренд:
Универзална
Име:
Пајажина Телефон Носителот
Држач За Во Автомобил:
No
Велосипедот Носителот:
No

Им се допаѓа и на купувачите..