• Продажбата
  • Ново
Yunteng Tabletop Фото Selfie се Држи со Bluetooth Далечински& Tripod+Универзална Стојат Држач За iPhone 6S 6 7 Плус 5S За Галакси S6
zoom_in

Yunteng Tabletop Фото Selfie се Држи со Bluetooth Далечински& Tripod+Универзална Стојат Држач За iPhone 6S 6 7 Плус 5S За Галакси S6

DEN 1267.00 2303.04

Износ
check Во продавницата.


Yunteng Tabletop Selfie се Држи со Bluetooth Далечински & Tripod се Залагаме За i Phone и Андроид Телефон
Карактеристики
Долг, Здрав и Ултра Лесен
Тешко елоксирани алуминиумски, со можност да биде продолжен од 7.5 до 31.5 инчи,
Bluetooth Selfie Стап дава силна поддршка за секојдневна употреба само со 4.83 оз (137 грама) тежина.
Tabletop Tripod
Се конвертира monopod во tabletop tripod!
Фати забавен живот погодно со вашето семејство, или се видеа од себе за време на работа презентации
или лента себе си во пракса на вежбање спортува, или едноставно да се користи како телефон застане.
Забелешка : не се прошири на вашиот tripod selfie се држиме за tripod нозе без bracing, како што камерата не може да биде врвот тешки и совет завршена.
Bluetooth Selfie Стап
Нема потреба да го наместите времето за авто-тајмерот повеќе! Започнете преземањето selfie и снимање на видео безжично.
Без стан потребно. Само sync тоа преку Bluetooth, да се земе слики од вас, пријатели и семејството.
Уживајте Максимално Забава и Насмевка Насекаде!
Снимајте и Споделување на оние убави слики насекаде со!
Без разлика на одмор, патување, партии, спортски настани, и сите места во вашиот ум!
Компатибилност
- Smartphones без случај, ширина 5.8 см - 8.5 cm
ПРИРОДНАТА УБАВИНА : дрвени случај е дизајниран со омилениот дрво жито преку кој ќе паметен телефон станува оригинална и стилски додатоци.
Вашето задоволство е навистина важно за нас, а ние ќе се потрудиме да помогне да се осигура дека сте среќни D IY НИ Покаже Вашата Идеја Продавница клиентите.
Ако не искуство никакви тешкотии, нашите пријателски тим ќе биде среќен да им помогне.

Употреба:
Биро
Бренд Име:
Karstadt
Број На Модел На:
ПРВИОТ Рацете Слободни Bluetooth Selfie се Држи во светот
Магнетно:
No
Материјал:
ABS
Компатибилен Бренд:
Универзална
полнач:
No
Има Звучник:
No
Функција:
го фати и да го споделите вашиот свет полесно од било кога!
дизајн:
Рачни selfie се држиме за паметен телефон.
Уживајте Максимално Забавно:
Оваа tripod selfie стап помага да направите статични снимки меѓу празници
стап работи за:
За Iphone 5,6, 6s, 7, 7s/За Samsung
Оригиналниот yunteng само колекции:
Bluetooth Selfie Се Држи Со Мини Tripod Monopod

Им се допаѓа и на купувачите..