• Продажбата
  • Ново
Новодојдени Оригинални Термички Печати ја Главата за Зебра QL220 ПЛУС бар-код Печатач,печатач Дел,Глава за печатење Печатач Главата Слободни DHL
zoom_in

Новодојдени Оригинални Термички Печати ја Главата за Зебра QL220 ПЛУС бар-код Печатач,печатач Дел,Глава за печатење Печатач Главата Слободни DHL

DEN 18965.00 21072.00

Износ
check Во продавницата.

Новодојдени Оригинални Термички Печати ја Главата за Зебра QL220 ПЛУС бар-код Печатач,печатач Дел,Глава за печатење Печатач Главата Бесплатен превозот на курирската служба DHL

Екранот:
< 2
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
за зебра QL220 ПЛУС
Бренд Име:
Wisecoco
резолуција на односот на:
203dpi
Гаранција:
3 месеци
Инспекција:
тестирани еден по еден
Превозот Цена:
Бесплатен превозот

Им се допаѓа и на купувачите..