• Продажбата
  • Ново
Оригиналниот Користи Сензор за Отпечатоци Копчето За Leagoo Ајкула 1 MTK6753 6.0FHD 1920x1080 Бесплатен Превозот
zoom_in

Оригиналниот Користи Сензор за Отпечатоци Копчето За Leagoo Ајкула 1 MTK6753 6.0FHD 1920x1080 Бесплатен Превозот

DEN 480.00 527.52

Износ
check Во продавницата.


Оригиналниот Користи Leagoo Ајкула 1 Сензор за Отпечатоци Копчето За Leagoo Ајкула 1 MTK6753 6.0"FHD 1920x1080 Бесплатен Превозот

боја:
Црна
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
Leagoo Ајкула 1
Бренд Име:
ebuydoor
осветлување:
No
Компатибилен Бренд:
Leagoo

Им се допаѓа и на купувачите..