• Продажбата
  • Ново
Користи Оригинални Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел за Леново Z2 MSM8916 Quad Core 5.5 HD 1280x720 Бесплатен превозот
zoom_in

Користи Оригинални Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел за Леново Z2 MSM8916 Quad Core 5.5 HD 1280x720 Бесплатен превозот

DEN 393.00 431.52

Износ
check Во продавницата.


Користи Оригинални Моќ На Исклучување Копче за Јачина на звук Flex Кабел за Леново Z2 MSM8916 Quad Core 5.5 " HD 1280x720 Бесплатен превозот
Совет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Број На Модел На:
Леново Z2
Бренд Име:
DOOGEE

Им се допаѓа и на купувачите..