• Продажбата
  • Ново
10pcs/многу ЗНАЧАЈНА за ASUS MeMO Pad 7 ME70CX ME70C ME7000C ME7000CX K01A Микро USB Полнење DC Штекер Port Конектор
zoom_in

10pcs/многу ЗНАЧАЈНА за ASUS MeMO Pad 7 ME70CX ME70C ME7000C ME7000CX K01A Микро USB Полнење DC Штекер Port Конектор

DEN 380.00 417.60

Износ
check Во продавницата.


дизајн:
Бар
Број На Модел На:
за ASUS MeMO Pad 7 ME70CX K01A
Бренд Име:
IPARTSFIXFIX

Им се допаѓа и на купувачите..