• Ново
Бесплатен Превозот Мода Домот Долго Tassel Pendant Камен Ѓердан
zoom_in

Бесплатен Превозот Мода Домот Долго Tassel Pendant Камен Ѓердан

DEN 239.52

Износ
check Во продавницата.


Скапоцен камен тип : Изјава Ѓердан
Главен материјал : акрилик
Материјал Тип : акрилик
Ѓердан Тежина : 80g
За Испорака :
Со цел да се подобри шопинг искуство, ние ги користиме за подобрување на пратката во повеќето земји. На испорача време е за околу 6-14 работни дена. Испорака таксата треба да се плати е само собрани како на веб страната.Ако треба да брод предмети преку посебни превозот, се чувствуваат слободни да контакт.
Имате било какви прашања? Контактирајте го сопственикот на продавницата
Ве молиме оставете го вашиот телефонски број или мобилен телефон на бројот за нас откако ќе нареди.
Тоа ќе бидат потребни во изразат лист .

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
189
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Пуканки Синџир
Пол:
Жените
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
kawela
Pendant Големина:
2
Функција:
Моден
Компатибилност:
Убавина

Им се допаѓа и на купувачите..