• Продажбата
  • Ново
Јапонија Makita DCL180Z DCL180RFW Батерија Правосмукалка 18V Литиум Батерија Домаќинство Електрични Правосмукалка 650ml 3.6 Kpa
zoom_in

Јапонија Makita DCL180Z DCL180RFW Батерија Правосмукалка 18V Литиум Батерија Домаќинство Електрични Правосмукалка 650ml 3.6 Kpa

DEN 6764.00 7195.20

Износ
check Во продавницата.

Производот P arameters Капацитет : 650ml Максимална запечатени вшмукување (вода колона) : 3.6 Kpa (360mm H20) Максимален проток на воздух : 1.3 M3 / мин Нето Тежина : 1.2 kg (2.7 кг) Работа на едно полнење : 20min (користење BL1830) Номинална напон : D. C. 18 V Должина : 966mm Волумен (LWH) : 476x114x152mm

Бренд Име:
Makita
Број На Модел На:
DCL180RFW/DCL180Z
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..