• Продажбата
  • Ново
Турбо Кертриџ CHRA K04 22 53049880022 53049700022 06A145704P 06A145704PX 06A145704PV За Audi S3 TT 1.8 Т Леон AJH AMK APX 1.8 L
zoom_in

Турбо Кертриџ CHRA K04 22 53049880022 53049700022 06A145704P 06A145704PX 06A145704PV За Audi S3 TT 1.8 Т Леон AJH AMK APX 1.8 L

DEN 4411.00 4847.52

Износ
check Во продавницата.


Турбополнач Спецификација
100% Нов Турбо Кертриџ CHRA Јадрото На K04 020 022 53049700022 53049880022 53049700020 53049880020 06 A145704 P 06 A145704 M / 06 A145704 Q 06 A145704 PX 06 A145704 PV 06 A145702 Турбополнач За Audi S3 2000-2002/TT Quattro 1.8 Т 8 N 225 HP 1999-06 AJH AMK APX APY 1.8 L
Турбо модел :
K04 K04-020 022 НОВ Висок квалитет турбополнач
Дел NO. :
53049700022 53049880022 53049880020 53049700020
ОЕМ БР. :
06 A145704 P 06 A145704 M / 06 A145704 Q
06 A145704 PX 06 A145704 PV 06 A145702
Ладење : вода и масло за ладење
Пакување : 320 X260 X240mm
Пакување Детална : Цврста картонска кутија
Апликацијата возило :
За Audi S3 Quattro 1.8 Т 00-02 210hp/TT 225 HP AJH 1999-2006
За AUDI S3 - 210 HP AMK 1.8 L 2000-2002 За AUDI TT Quattro - 225 HP APX 1.8 L1999-2002 година За Седиште Леон 1.8 Т - 210 HP AMK 1.8 L 2002-2003 Година За Седиште Леон Cupra R - 210 HP AMK 1.8 L 2002-2003
Примена на моторот :
AJH / AMK/APX/APY 1.8 Т
Објектот Одговара за Audi TT 8 N S3 1.8 Т AMK APX APY Мотор,објектот не одговара за A4 / "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1.8 Т Мотор
Директна замена Дел : Turbos/Superchargers деталите на Апликацијата-53049880022 53049700022 за Audi TT 8 N S3 1.8 Т AMK APX APY Мотор модел Турбо Код Марк Година модел Тип Hp Мотор K04 53049880022 За AUDI S3 2000-02 1.8 L P 210 HP AMK K04 53049880022 За AUDI S3 1.8 јас TFSI Quattro 1999-00 1.8 L P 210 HP AMK/APY 20v K04 53049700022 За AUDI S3 1999 1.8 L P 210 HP AJH K04 53049880022 За СЕДИШТЕ Леон 1.8 Т 2002-03 1.8 L P 210 HP AMK K04 53049880022 За СЕДИШТЕ Леон Cupra R 2002- 1.8 L P 210 HP AMK K04 53049880022 За AUDI TT 1.8 јас Quattro 1999-06 1.8 L P 225 HP APX/БАМ 20v K04 53049880022 За AUDI TT Quattro 1999-02 1.8 L P 225 HP APX
- Позитивни Повратни Информации Од Светот Купувачот Клиенти
## Листа цена е реална турбополнач нето цена , исклучува меѓународни изразуваат товар,ве молиме контактирајте со продавачот да го цитирам товарни пред ставање ред и плаќање.
Ако имате прашања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе направиме се за најбрзиот повратни информации!
-
Трансакцијата Правила
Ако ви треба за да купите турбо или да се знаат повеќе детали, ве молиме испратете порака до нас за турбо специфичен модел, дел број и потребни количини,не двоумете се, ние ќе ви ги даде поевтини товарни понуда и детален опис на производот.

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
K04 022 53049880022 53049880020 За Audi TT 8N S3 1.8 Т AMK APX APY
Објектот:
Турбо Кертриџ CHRA K04-022 K04 022
Дел Број:
53049700022 53049880022 53049880020 53049700020
OE БР.:
06A145704P 06A145704M 06A145704Q 06A145704PX 06A145704PV 06A145702
Апликацијата возило:
За Audi S3 TT Quattro 1.8 Т 210hp AJH 1999-2002
Примена на моторот:
AJH AMK APX APY 1.8 Т 1.8 L
Гарантен период:
12 месеци Турбополнач Со Дихтунзи
Модел:
K04 022 53049880022 53049880020 За Audi TT 8N S3 1.8 Т AMK APX APY

Им се допаѓа и на купувачите..