• Продажбата
  • Ново
J52b DIY Технологија Модел Правење на Соларна Енергија DC Мотор Електрични Фан Страна на Одлуки Настава на Студентите Употреба Продажба во Загуба Бразил
zoom_in

J52b DIY Технологија Модел Правење на Соларна Енергија DC Мотор Електрични Фан Страна на Одлуки Настава на Студентите Употреба Продажба во Загуба Бразил

DEN 251.00 263.52

Износ
check Во продавницата.


Пакетот вклучува : 1suit
Готови производи, големина : 21*7.5*7.5 cm
треба да се состави со себе
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.5. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Време на испорака само за референца.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
2 : Русија : 12-55 работни дена.
3 : Европа земјата : 10-55 работни дена.
4 : Други земји : 15-55 работни дена. Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела. Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
/

Им се допаѓа и на купувачите..