• Ново
DC Мотор 10.8 V за 12V 14.4 V 16.8 V 18V 12 Заб За Makita DeWalt БОШ Милвоки.со Електрични Вежба Шрафцигер
zoom_in

DC Мотор 10.8 V за 12V 14.4 V 16.8 V 18V 12 Заб За Makita DeWalt БОШ Милвоки.со Електрични Вежба Шрафцигер

DEN 815.52

Износ
check Во продавницата.


DC Мотор 10.8 V за 12 V 14.4 V 16.8 V 18 V За Makita De Walt БОШ Милвоки.со Електрични Вежба Шрафцигер тоа може да се користи во широк напон, иако тестот, 5-18 V сите може да работи, само брзината и моќта се различни. Напон 5 V : не-оптоварување тековната 0.9 А, не-оптоварување брзина 5000 ВРТЕЖИ во минута Напон 7.5 V : не-оптоварување тековната 1.1 А, не-оптоварување брзина 7800 ВРТЕЖИ во минута Напон 12 V : не-оптоварување тековната 1.3 А, не-оптоварување брзина 12800 ВРТЕЖИ во минута Напон 18 V : не-оптоварување тековната 1.5 А, не-оптоварување брзина 19000 ВРТЕЖИ во минута Pakckage Вклучуваат : 1 X Moter

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
DCMOTER-XXV
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..