• Ново
Индустрија Микроскоп Камера HDMI/VGA излези Вграден мерење на софтвер+ 180X C-Планината лен заградата стои 56 LED светло
zoom_in

Индустрија Микроскоп Камера HDMI/VGA излези Вграден мерење на софтвер+ 180X C-Планината лен заградата стои 56 LED светло

DEN 9360.00

Износ
check Во продавницата.

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет за i Phone, i Pad Samsung Мобилен Телефон Рака Премногу 11.49 Бесплатен превозот Најновите CPS -3205 II прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување 32 V5 A 110 V-230 V 0.01 V/0.001 НА 69.99 KQCPET6 V6 Надгради Мултифункционален Лаптоп И Десктоп КОМПЈУТЕР Универзален Дијагностички Тест Грешки Поддршка PCI,PCI-E,ЗЗК,Мини PCI E 18.99 2016 Година Најновите 715 модел BGA матрицата Шаблони Директни Греење Reballing матрицата+Reballing Убодни За Чип Rework Поправка Лемење Комплет 66.99 Free Shipping 14 PCS/Многу JY ЦРНА Lead-Free Лемење Лемење Железо Совети 900 M-Т-К за Hakko 936 fx888/888 D SAIKE 909 D/852 CXG 936d 9.99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD Монитор 162.99 Бесплатен превозот ЕУ plug Yi Hua 908 D лемење железо станица +8858 I Топол воздух станица Прилагодливи Постојана temperatur 42.99 Бесплатен Превозот Висок Квалитет 5pcs/многу 5/10/20/30/X 50mm 33m Висока температура лента BGA Отпорни на Топлина Polyimide 13.89 + = 1set слободни HD Индустрија Микроскоп Камера поставува HDMI/VGA Микроскоп Камера+голема заграда стои LED светло со 180 X C-Планината леќа Мени функции : 1, два USB интерфејс (USB глувчето, а потоа У диск) 2, екранот (слика) зачувани на У диск, можете исто така да ги пребарувате У диск во слика. Црвена, зелена, сина, стандардно, Кинески и англиски јазик, вертикална огледало, хоризонтална огледало, негативни, со екран контраст, автоматски баланс на белата боја, автоматски баланс на белата боја, автоматски баланс на белата боја, балансот на белата боја, Линија група, вертикална линија (8), хоризонтална линија (8), линија, боја, линија ширина, и така натаму Камера параметри : тип на Сензор : 2 милиони пиксели, 1 / 2.

Бренд Име:
Eakins
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Monocular
Материјал:
Метал
Теорија:
видео микроскоп
Број На Модел На:
B22
Излез:
HDMI/VGA
Зголемување На Односот На:
10~180X

Им се допаѓа и на купувачите..