• Продажбата
  • Ново
Исклучете го тонот на страна sweeper домаќинство, еден-парче костим метла и dustpan автоматско убедливо машина
zoom_in

Исклучете го тонот на страна sweeper домаќинство, еден-парче костим метла и dustpan автоматско убедливо машина

DEN 1894.00 3055.20

Износ
check Во продавницата.


1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Број На Модел На:
ОЕМ
Употреба:
Дома
Dustpan Материјал:
Метал
Метла Материјал:
Пластични
Метла Главата Материјал:
Наежвам
Тип:
Рака Четка и Dustpan
Бренд Име:
SIBAOLU

Им се допаѓа и на купувачите..