• Ново
Најновите 811 во 1 Игра Кертриџ 16 малку MD Игра Картичка За Sega Mega Drive За Sega Genesis
zoom_in

Најновите 811 во 1 Игра Кертриџ 16 малку MD Игра Картичка За Sega Mega Drive За Sega Genesis

DEN 1995.36

Износ
check Во продавницата.

Spuer игра колекција за Sega Genesis, Mega Drive 16 малку игри конзола. Ова е за двете NTSC и Pal верзија, ве Молиме да користите оригинални конзола,Контактирајте со нас за листа на игри или ако ви треба било каква друга помош.

Број На Модел На:
811
Компатибилен Марка/Модел:
Сега
Сега Модел:
Mega Drive

Им се допаѓа и на купувачите..