• Продажбата
  • Ново
Новина Зацврсна Појадок Мемо Подлога Лепливи Белешки За Кодови Лаптоп Канцелариски Papelaria Escolar Училиште Материјали
zoom_in

Новина Зацврсна Појадок Мемо Подлога Лепливи Белешки За Кодови Лаптоп Канцелариски Papelaria Escolar Училиште Материјали

DEN 52.00 69.12

Износ
check Во продавницата.


Име : појадок забелешка Количина : 30pcs Материјал : Специјалност хартија во Боја/шаблон : Како што е прикажано на сликата Големина : Како што е прикажано на слика Топло прашува: ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е завршена. Адреса не може да биде изменета по породувањето.

Бренд Име:
BLINGIRD
кориснички:
No
Функција:
Самолепливи
Функција:
Декорација
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
Стил:
Мемо Влошки

Им се допаѓа и на купувачите..