• Продажбата
  • Ново
JLI 5pcs/set 4 Флејта 6/8/10/12/14mm Roughing Мелење Машина ХСС Директно месо тело Рутер Малку Карбид Крајот Мелница CNC Алатки
zoom_in

JLI 5pcs/set 4 Флејта 6/8/10/12/14mm Roughing Мелење Машина ХСС Директно месо тело Рутер Малку Карбид Крајот Мелница CNC Алатки

DEN 1152.00 1919.52

Износ
check Во продавницата.


Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет на Флејта солидна карбид обложени крајот мелници 4 Flute Крајот Мелница Машина
Детали Шоу
Плаќање • Плаќањето мора да се изврши во рок од 48hours на аукција крајот на времето. • Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност Превозот • Подготовка на пакет : Ние ќе брод надвор од објекти во рамките 1~5 работни дена од плаќањето потврди со Aliexpress. Ние ќе ве информира ако ние треба повеќе време да се подготви на предмети. • Ве молиме отворете пакет и да провери доколку има некои оштетувања пред да го потпише, ако постојат некои штета, ве молиме да не го потпише и контактирајте со нас веднаш. Ние брод на светот ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди. Контактирајте со нас • Добредојдовте во светот на клиентите се распрашува и прашања, ние ќе се обидеме да се потрудиме да повратни информации на клиентот e-mail во рок од 1-2 работни дена, ако не ве молиме проверете пошта кутија повторно. • Ние го имаат една година гаранција за мотори. Ако постои било каков проблем, доколку постои било каков проблем со производот, поврзете се со нас во секое време. Ние ќе ви помогнат да се реши тоа. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. • Дали сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди Детали Продавачот Оценка.

Број На Модел На:
XNC5
Тип:
roughing крајот мелници
Бренд Име:
JLI
Дијаметар:
6mm 8мм 10мм 12mm 14mm
Материјал:
High Speed Челик
Вкупна Должина:
60mm 63mm 72mm 83mm 83mm
Обложување:
No
Месо тело дијаметар:
6mm 8мм 10мм 12mm 12mm
Flute должина:
19mm 20mm 22mm 26mm 26mm
Флејта:
4 флејта
кодот:
501724XY
Пакет:
Блистер Пакување

Им се допаѓа и на купувачите..