• Ново
слободен испорака на високо квалитетни 50pcs/многу R390-11T304M-ЧАСОТ 1025 / R390-11T308M-ЧАСОТ 1025 cnc карбид мелничката insert
zoom_in

слободен испорака на високо квалитетни 50pcs/многу R390-11T304M-ЧАСОТ 1025 / R390-11T308M-ЧАСОТ 1025 cnc карбид мелничката insert

DEN 6516.48

Износ
check Во продавницата.


Слободен испорака на високо квалитетни 50pcs/многу R390-11 T304 M-ЧАСОТ 1025 / R390-11 T308 M-ЧАСОТ 1025 cnc карбид мелничката insert
ПОВЕЌЕ ПРОИЗВОДИ :

Димензии:
R390-11T304M-ЧАСОТ 1025, R390-11T308M-1025 ЧАСОТ
Тип:
Лицето Мелница
Број На Модел На:
R390-11T304M-ЧАСОТ 1025 / R390-11T308M-1025 ЧАСОТ
степен:
R0.25
Дијаметар:
11
Вкупна Должина:
11
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Бренд Име:
sanyinghe
Обложување:
PVD

Им се допаѓа и на купувачите..