• Продажбата
  • Ново
Forsining Мажите Нови Пристигнување Автоматско Само-ликвидација Ден Календар Кожа за на Рака Бренд Колекција на Брендот трговија на Големо Најдобри Зглоб Види
zoom_in

Forsining Мажите Нови Пристигнување Автоматско Само-ликвидација Ден Календар Кожа за на Рака Бренд Колекција на Брендот трговија на Големо Најдобри Зглоб Види

DEN 1536.00 3072.00

Износ
check Во продавницата.


боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
26.6 cm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бренд Име:
FORSINING
Dial Дијаметар:
46mm
Функција:
Заврши Календарот,Авто Датум
Затворач Тип:
Тока
Број На Модел На:
FSG165M3B
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
24mm
Случај Дебелина:
14.5 мм
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Функција:
час,минута,секунда,година,месец,ден,недела
Нето тежина:
86G

Им се допаѓа и на купувачите..