• Ново
2 Дел Боја Човечкиот Мозок Функционира Домен Анатомија Анатомски Модел Медицински Вештачки Церебрална Кортекс Наставата
zoom_in

2 Дел Боја Човечкиот Мозок Функционира Домен Анатомија Анатомски Модел Медицински Вештачки Церебрална Кортекс Наставата

DEN 3769.44

Износ
check Во продавницата.


Производ Точка : 2 Дел Боја Човечкиот Мозок Функционира Домен Анатомија Анатомски Модел Медицински
Големина : 21x18x17cm
Материјал : ПВЦ
Функција :
1.Овој модел го користи различни бои и кодови за да се разликуваат разните функционални области на мозокот. Напишете боја јасно, погодно за настава употреба.
2.Овој модел е направен од високо-квалитетни ПВЦ
Секој Обид за Едно Парче!

Предмет:
Медицински Науки

Им се допаѓа и на купувачите..