• Ново
Човечки Скелет и Мускулен Систем Анатомија на животните Биологија на Наставата Медицински Модел Машки Вежба Мускулите
zoom_in

Човечки Скелет и Мускулен Систем Анатомија на животните Биологија на Наставата Медицински Модел Машки Вежба Мускулите

DEN 3974.40

Износ
check Во продавницата.


Производ Објект : Човечки Скелет и Мускулен Систем Анатомија на животните Биологија на Наставата Медицински Модел Машки
Големина : 24x21x54cm
Материјал : ПВЦ
Функција :
1.Идеален за учење на основите на анатомијата. Погоден за медицински и масажа на студенти и професионалци,лекари, chiropractors, физички терапевти, советници и сл.
2.Овој модел е направен од високо-квалитетни ПВЦ
Секој Обид за Едно Парче!

Предмет:
Медицински Науки

Им се допаѓа и на купувачите..