• Ново
Човековите Заболени Заби Анатомски Модел Медицински Анатомија На Пациентот Образование
zoom_in

Човековите Заболени Заби Анатомски Модел Медицински Анатомија На Пациентот Образование

DEN 1976.16

Износ
check Во продавницата.


Производ Објект : Човечки Заболени Заби Анатомски Модел Медицински Анатомија На Пациентот Образование
Големина : 12x12x19cm
Материјал : ПВЦ
Боја : Слика Покажува
Функција :
1.Овој модел покажува Заболени Заби.
5.Овој модел е направен од високо-квалитетни ПВЦ
Секој Обид за Едно Парче!

Предмет:
Медицински Науки

Им се допаѓа и на купувачите..