• Ново
Нов Квалитет 5pcs куклена куќа Малата Бела Вазна Тегли со Флорални Печатени 1:12 Скала Кукла Куќа Декорација Класичните Играчки за Детето
zoom_in

Нов Квалитет 5pcs куклена куќа Малата Бела Вазна Тегли со Флорални Печатени 1:12 Скала Кукла Куќа Декорација Класичните Играчки за Детето

DEN 169.92

Износ
check Во продавницата.


Опис : Симпатична бела како керамичка вазна тегли со флорални печатени Прекрасен дизајн и одлично изработка Одлична за додавање на живот атмосфера за вашите куклена куќа Висина : околу. 1.6-1.9 cm Боја : Бела Материјал : ABS пластика
Пакетот Вклучува : 5pcs куклена куќа тегли вазна
Answer : ___________________________ Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
1
Предупредување:
Не за деца под 3 години
Тип:
Мебел Играчки Сет
Скала:
1
Бренд Име:
MagiDeal
Материјал:
ABS Пластика
боја:
Бела

Им се допаѓа и на купувачите..